Login

Domov pod Vinicí

Popis projektu

Domov Pod Vinicí je projekt výstavby 39 rodinných domů. Výstavba je rozplánována do 5 etap a bude probíhat v letech 2022 až 2024. 

V rámci výstavby v Sezemicích u Pardubic postupně vznikne 31 řadových domů, 6 dvojdomů a 2 samostatně stojící domy, ulice s chodníky, zelení i parkovacími místy . 

DOMOV POD VINICÍ je zároveň projektem, který usiluje o dlouhodobou udržitelnost a minimalizaci ekologické stopy. Všechny domy stavíme v pasivním standardu v lokalitě, která má občanskou vybavenost v pěší vzdálenosti - a do Pardubic pohodlně dojedete i na kole. V běžném provozu se tam můžete obejít bez použití auta. 

Co se týče urbanistického řešení, usilujeme o takové rozčlenění prostoru, které podpoří vznik funkční sousedské komunity.  Její budování ostatně podporujeme už v procesu výstavby, kdy kupující pravidelně informujeme.

Informace o projektu

Parametry

Počet rodinných domů39

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Bus0.7 km
Tramvaj0.7 km
Obchody1.4 km
Škola0.8 km
Park0.6 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Stavíme domy s výhledem na stoletou trvanlivost. Vždy proto hledáme ideální mix osvědčeného a moderního tak, abyste se dlouhodobě obešli bez rekonstrukcí.

Jsme parta která věří, že poctivý přístup má nadčasovou hodnotu a investice do kvality se vždycky vrátí. Proto stavíme dobré domy na dobrých místech, architekty vybíráme v soutěžích a přemýšlíme nad detaily i kontextem. Nad tím, jak vysoko mají být vypínače i nad tím, jak daleko jsou a jakou kapacitu mají místní školky.

NOHO je maorské slovo.

Znamená nejen bydlet, ale i obývat místo, pečovat o jeho rozvoj i jeho okolí tak, aby bylo příjemným domovem i pro další generace. A přesně takoví jsme my.

Kontakt

141/63 Pražská třída, Hradec Králové, 50004
Telefon: 721897035
E-mail: marketing@noho.cz
Web: http://noho.cz/

Hlasování je ukončeno.