Login

Ctěnický Háj

Popis projektu

Komfortní a moderní bydlení může být zároveň šetrné k přírodě. V lokalitě Ctěnického háje pro vás stavíme pasivní domy, které umějí úsporně hospodařit s energiemi i s dešťovou vodou. K jejich provozu budou využívány obnovitelné zdroje energií, to vše v souladu s principy pasivních staveb. Ctíme zodpovědnost k životnímu prostředí a jeho zachování pro další generace. Bydlení ve Ctěnickém háji poskytne komfort všem jeho obyvatelům a zároveň bude šetřit přírodu i vaše náklady na bydlení.

V areálu Ctěnického háje se nachází 35 domů a 1 bytový dům s 16 bytovými jednotkami. Celý prostor je rozčleněn tak, aby poskytoval každé domácnosti soukromí a zároveň podpořil komunitní vyžití a prostor pro volnočasové aktivity. Součástí areálu jsou relaxační zóny i dětské hřiště.

Základ urbanizace tvoří návrh rozmístění solitérních rodinných domů. Solitérní domy mají dva základní objemové typy. Podél potoka bude umístěn větší dům s názvem XXL. V prostoru vymezeném komunikacemi bude umístěn typ menší nazývaný L. Centrální park je lemován liniovou řadovou zástavbou šesti řadovými domy s názvem S. Na západní hranici území je umístěn "uzavírací objekt", a to dvoupodlažní bytový dům zvaný ALLEY.

Celý areál se nachází v těsném sousedství přírody – ze severní strany tvoří jeho hranici Ctěnický potok, na jižní straně Ctěnický háj. Místo je klidné, zároveň dobře dopravně dostupné, a to i díky městské hromadné dopravě. Poblíž se nachází veškerá občanská vybavenost.

Projekt Ctěnický háj najdete na severovýchodním okraji Prahy. Jen pár  kroků od areálu se nachází krásný lesopark, který byl původně součástí  areálu ctěnického zámku. Místo i jeho okolí poskytuje mnohé možnosti  sportovního vyžití a nejrůznějších výletů. V bezprostřední blízkosti se  nacházejí školky a školy, obchody, pošta i restaurace. Klidná lokalita  uprostřed přírody, poblíž které najdete vše, co k životu potřebujete: to  je projekt Ctěnický háj.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů16
Počet rodinných domů35
Ceny bytů6.990.000 - 8.990.000
Ceny domů9.490.000 - 24.990.000
Velikosti bytů40 až 75m2
Velikosti domů4+kk, 5+1, 6+1
K nastěhování2022/2023

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro10 km
Bus2 km
Tramvaj15 km
Vlak5 km
Nemocnice / poliklinika12 km
Obchody3 km
Škola2 km
Park1 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Společnost Atlantis Development byla založena s jasnou vizí. Chceme vytvářet rezidenční projekty, které poskytnou lidem tu největší možnou kvalitu bydlení spojenou s ekologickým a udržitelným přístupem k zacházení se zdroji energií a vody. Naše projekty jsou určeny všem, kteří chtějí prožít svůj život v zajímavých lokalitách, kde přirozeně funguje spojení přírody s moderními technologiemi a infrastrukturou, a to dopravní, komunikační i energetickou.

Základem naší práce je odpovědnost k tomu, co děláme, zodpovědnost za životní prostředí i kvalitu života budoucích generací, které přijdou po nás. Naše projekty fungují v maximální možné míře na principech trvale udržitelného rozvoje, propojování tradičního a moderního, a to i ve vztahu k mezilidským vazbám. Proto jsou projekty, které vytváříme, realizovány i s ohledem na možné vícegenerační soužití a udržitelnost i poté, co je naše práce u konce a vše předáváme do rukou nových majitelů.

Kvalita realizovaných projektů je pro nás na prvním místě, proto vždy spolupracujeme s předními odborníky ve všech oblastech, které do našich rezidenčních projektů zasahují, ať už se jedná o odborníky na pasivní ekologické bydlení, energetické úspory, hospodaření s vodními zdroji, ale samozřejmě i architekty a designery. Moderní technologie a inovace jsou pro nás synonymem ke zlepšení a zvýšení kvality života a pohodlí lidí, kteří v námi navržených a realizovaných projektech žijí a budou žít. Víme, že kompromisy jsou v životě důležité. Víme ale také, kdy je dělat rozhodně nechceme a nikdy nebudeme – když se jedná o odpovědnost za to, co děláme.

Kontakt

Hrušková, Přezletice, 25073
Telefon: 725293493
E-mail: sales@atlantisdevelopment.eu
Web: https://www.ctenickyhaj.cz

Hlasování je ukončeno.