Login

Ctěnický háj

Popis projektu

 Při výstavbě Ctěnického háje Atlantis Development přišel s energetickou infrastrukturou, která myslí nejen na hospodaření s energiemi v rámci výstavby, ale i na úspory při samotném provozu, a to vše při zachování maximálního uživatelského komfortu. Mezi klíčové úsporné technologie projektu patří tepelné čerpadlo vzduch-voda a rekuperační jednotka, stavební připravenost pro instalaci fotovoltaiky, podlahové vytápění, ale také prvotřídní materiály, izolace a venkovní žaluzie. Pro společnost Atlantis Development nejsou slova ekologie a udržitelnost jen líbivé fráze, ale základní myšlenka a princip, které stojí za projektem Ctěnický háj, jenž vyrůstá na kraji Prahy, v Přezleticích. Že jde o myšlenku, která ve společnosti silně rezonuje dokládá i fakt, že projekt získal v soutěži Realitní projekt roku 2022 Cenu veřejnosti.

Informace o projektu

Parametry

Počet rodinných domů35
Velikosti domů4KK - 5KK , obytná plocha od 121m2 do 200 m2

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro5 km
Bus0.3 km
Tramvaj5 km
Vlak2.5 km
Nemocnice / poliklinika10 km
Obchody0.5 km
Škola0.5 km
Park0.1 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Společnost Atlantis Development byla založena s jasnou vizí. Chceme vytvářet rezidenční projekty, které poskytnou lidem tu největší možnou kvalitu bydlení spojenou s ekologickým a udržitelným přístupem k zacházení se zdroji energií a vody. Naše projekty jsou určeny všem, kteří chtějí prožít svůj život v zajímavých lokalitách, kde přirozeně funguje spojení přírody s moderními technologiemi a infrastrukturou, a to dopravní, komunikační i energetickou.

Základem naší práce je odpovědnost k tomu, co děláme, zodpovědnost za životní prostředí i kvalitu života budoucích generací, které přijdou po nás. Naše projekty fungují v maximální možné míře na principech trvale udržitelného rozvoje, propojování tradičního a moderního, a to i ve vztahu k mezilidským vazbám. Proto jsou projekty, které vytváříme, realizovány i s ohledem na možné vícegenerační soužití a udržitelnost i poté, co je naše práce u konce a vše předáváme do rukou nových majitelů.

Kvalita realizovaných projektů je pro nás na prvním místě, proto vždy spolupracujeme s předními odborníky ve všech oblastech, které do našich rezidenčních projektů zasahují, ať už se jedná o odborníky na pasivní ekologické bydlení, energetické úspory, hospodaření s vodními zdroji, ale samozřejmě i architekty a designery. Moderní technologie a inovace jsou pro nás synonymem ke zlepšení a zvýšení kvality života a pohodlí lidí, kteří v námi navržených a realizovaných projektech žijí a budou žít. Víme, že kompromisy jsou v životě důležité. Víme ale také, kdy je dělat rozhodně nechceme a nikdy nebudeme – když se jedná o odpovědnost za to, co děláme.

Kontakt

Mezi ulicemi Hrušková a Pod Vinoří, Praha - Vinoř, 19017
Telefon: +420 775 430 194
E-mail: ajirek@atdv.eu
Web: https://www.ctenickyhaj.cz