Login

Cihlovka 2

Popis projektu

Cihlovka je pasivní stavba, jejíž provoz je šetrný k přírodě i peněženkám obyvatel. Od první skicy projektu navíc myslíme i na udržitelnost. Aby vše skvěle sloužilo bez nutnosti brzké výměny, nepoužíváme laciná řešení ani neověřené “vychytávky”.

Objekt je směrem do náměstí navržen ve výrazném rastru jako reminiscence na skeletové industriální stavby. Do Pražské třídy je navržena stěna s výraznými prořezy jako vyvážení této kompozice v nárožní poloze. Jižní okraj a střešní rovina jsou navrženy jako prvky bez ukončení atikou či hranou, ale jako rozvolněná silueta skeletu mířícího do volného prostoru.

Měřítko objektu je přizpůsobeno měřítku přilehlého prostoru Nového náměstí.
Druhou etapou je zachována urbanistická stopa areálu s komínem v jejím vizuálním těžišti umístěným v sadových úpravách.


 

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů48
Velikosti bytů1kk - 4kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Bus0.2 km
Tramvaj0.2 km
Vlak2 km
Nemocnice / poliklinika5 km
Obchody1 km
Škola0.2 km
Park0.3 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Jsme rodinná firma s poctivým přístupem a velkou odpovědností.

Stavíme domy s výhledem na stoletou trvanlivost. Vždy proto hledáme ideální mix osvědčeného a moderního tak, abyste se dlouhodobě obešli bez rekonstrukcí.

Jsme parta která věří, že poctivý přístup má nadčasovou hodnotu a investice do kvality se vždycky vrátí. Proto stavíme dobré domy na dobrých místech, architekty vybíráme v soutěžích a přemýšlíme nad detaily i kontextem. Nad tím, jak vysoko mají být vypínače i nad tím, jak daleko jsou a jakou kapacitu mají místní školky.

NOHO je maorské slovo.

Znamená nejen bydlet, ale i obývat místo, pečovat o jeho rozvoj i jeho okolí tak, aby bylo příjemným domovem i pro další generace. A přesně takoví jsme my.

 

Kontakt

141/63 Pražská třída, Hradec Králové, 50004
Telefon: 721897035
E-mail: marketing@noho.cz
Web: https://cihlovka.cz/

Hlasování je ukončeno.