Login

BYTY PANSKÝ DVŮR

Popis projektu

Developerský projekt s 8 domy a 77 byty, které se mohou stát vaším domovem, nabízí dispozice 1kk až 4kk. Ke každému bytu náleží parkovací stání, které je součástí ceny, a vybrané byty disponují vlastním sklepem.

S odkazem k minulosti dáváme vzniknout nadčasovému místu pro život. V klidné části Bučovic zvané Vícemilice tvoříme nový domov. Kdysi panský dvůr Lichtensteinů neovlivnil jen název našeho projektu, inspiroval i půdorys a orientaci bytových domů, které mezi sebou vytváří prostor dvoru. Ten se tak stane zelení osázeným středem komplexu, ideálním k odpočinku místních obyvatel.

Bučovice jsou obklopeny poli, lesy a vinicemi, jen půl hodiny od Brna a nabídnou kulturu, sport i toulky přírodou. Kulturní centrum společně s kinem a zámkem celoročně připravují bohatý program pro místní i turisty. Poklidný venkovský ráz a přitom výborná občanská vybavenost dělají z Bučovic ideální místo pro rodinný život.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů77
Velikosti bytů1kk, 2kk, 3kk, 4kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Vlak1.5 km
Nemocnice / poliklinika1 km
Škola1.5 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Jsme developerská společnost PSH Invest, s.r.o., která se zabývá výstavbou především rezidenčních projektů a je zastoupena brněnskou developerskou společností PS-estate, s.r.o., která má za sebou několik úspěšných projektů a mnoho spokojených zákazníků. Společnost PS-estate, s.r.o. je sesterskou společností silné a stabilní stavební společnosti PS BRNO, s.r.o. Našim hlavním cílem je vytvářet unikátní projekty se zajímavým architektonickým řešením a zároveň příjemné a moderní bydlení pro vás. Můžeme tak nabídnout jak vysokou kvalitu garantovanou zázemím silné a stabilní společnosti, tak vysoce profesionální přístup ke každému zákazníkovi. Neustále rozšiřujeme a zkvalitňujeme naše projekty tak, abychom zákazníkovi mohli vždy nabídnout nejlepší kvalitu. Kvalitně odvedená práce bez kompromisů se stala misí naší společnosti. V dnešní době máme za sebou úspěšně realizované projekty a další projekty jsou ve výstavbě nebo se připravují.

Kontakt

Osvobození 297, Bučovice, 685 01
Telefon: 602384188
E-mail: polednova@ps-estate.cz
Web: https://www.bytypanskydvur.cz

Hlasování je ukončeno.