Login

BYTY CUKROVAR ODOLENA VODA

Popis projektu

BYTY CUKROVAR v Odolené Vodě Vám nabídnou vyvážený recept na to, jak si život naplno užít. Blízko k přírodě a nedaleko do hlavního města, s historií v citlivém moderním pojetí, v klidném prostředí s plnou infrastrukturní vybaveností a nabídkou uplatnění i kulturního vyžití. Správná rovnováha je totiž to sladké tajemství, na kterém BYTY CUKROVAR v Odolené Vodě staví. Usaďte se a objevte ho s námi.

Neláká vás sídlištní periferie a nepotřebujete ani být neustále v centru dění? V komplexu BYTY CUKROVAR najdete klid a zároveň budete mít kam zajít posedět, na jídlo, nebo vyřídit si poštu a jiné záležitosti. No a do školy a školky nebudete děti muset vozit. Jednoduše zjistíte, jak se vám změní život, když je všechno tak správně blízko i daleko, a jak má být.

Z ulice K Cukrovaru to budete mít všude tak akorát. Do centra Prahy se dostanete do 30 minut, na okraj hlavního města do 10 minut (autem a autobusem po dálnici D8), do Obchodního centra Letňany do 15 minut. Neratovice a Kralupy nad Vltavou jsou co by kamenem dohodil (7,5 a 8 km).

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů43

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Bus0.1 km
Nemocnice / poliklinika1 km
Obchody0.1 km
Škola0.5 km
Park0.1 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Společnost STARTER HOMES se zaměřuje na výstavbu rodinných domů a bytů v lokalitě Praha - východ. 

Kontakt

K Cukrovaru, Odolena Voda, 250 70
Telefon: 721113731
E-mail: prodej@bytycukrovar.cz
Web: https://www.bytycukrovar.cz

Hlasování je ukončeno.