Login

Bytový dům v ulici 5. května

Popis projektu

Projekt bytového domu v ulici 5. května má platné stavební povolení se zahájením výstavby 09/2021 a termínem dokončení 06/2023.

V domě nabízíme rozmanitou skladbu bytů od malometrážních 1+kk (od 25 m2) až po luxusní střešní byty 4+kk (více než 100 m2). Většina bytů má lodžii či terasu.

Bytový dům se nachází na nárožní parcele ulic 5. května a Na Pustině. Budete bydlet v lokalitě s dostupnou občanskou vybaveností (v blízkosti projektu se nachází obchodní dům Tesco, lékárna a pošta), která je umístěna v blízkosti centra města, zároveň však disponuje dostatkem zeleně. Jen pár set metrů od projektu se nachází vlaková zastávka, která, stejně jako pozemní komunikace vedoucí z Kolína do Prahy, zajišťuje skvělou dopravní dostupnost do hlavního města. V projektu jsou použity vysoce kvalitní stavební materiály, značkové dlažby a vybavení koupelen. Dům je energeticky úsporný s dostatkem podzemních parkovacích stání, sklepních kojí a další infrastruktury pro komfortní bydlení.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů79
Počet rodinných domů5
Velikosti bytů1+kk až 4+kk
K nastěhování6/2023

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Bus1 km
Vlak1 km
Nemocnice / poliklinika1 km
Obchody0.01 km
Škola1 km
Park0.5 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Společnost K2 invest s.r.o. působí na českém trhu od roku 2004 a specializuje se na developerskou výstavbu bytových a rezidenčních domů, apartmánových hotelů a domů pro seniorské služby.

Kontakt

5. května , Kolín, 28002
Telefon: 734 330 959
E-mail: info@streetkolin.cz
Web: https://www.k2invest.cz/nase-projekty/bytovy-dum-v-ulici-5-kvetna

Hlasování je ukončeno.