Login

Bydlení Skvrňany

Popis projektu

Chytré bydlení Skvrňany je svěží rezidenční areál sedmi bytových domů s 203 byty, určený všem, kteří touží po pohodlném bydlení s vlastním parkem, skvělou dostupností, blízkostí přírody a čistým ovzduším. Celý areál tvoří šestipodlažní domy, které jsme citlivě zasadili do lokality s velkým množstvím zeleně i skvělou dostupností do centra. Jednoduchost a hravost architektury skvěle doplňuje soukromý centrální park, který funguje nejen jako přírodní relaxační zóna, ale je i místem vzájemného setkávání, a tím i samotným srdcem celého areálu. Projekt Bydlení Skvrňany vychází z našeho osvědčeného konceptu Chytrého bydlení, který zaručuje zdravé a bezpečné bydlení, šetrné k životnímu prostředí i finančním možnostem svých majitelů.

Své bydlení v areálu najde každý, od mladých singles, přes rodiny s dětmi až po obyvatele ve středním či zralém věku.

Plzeňská část Skvrňany patří k útulným a kompaktním čtvrtím, které uspokojí i nejnáročnější požadavky na občanskou vybavenost i parkovací pohodlí pro rezidenty i jejich návštěvy. Tramvajová zastávka „Skvrňany“ je doslova za rohem.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů203
Ceny bytů3 364 634 Kč - 9 114 594 Kč
Velikosti bytů1+KK - 4+KK

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Bus0.18 km
Tramvaj0.45 km
Vlak4.3 km
Nemocnice / poliklinika6.9 km
Obchody1 km
Škola1 km
Park2 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Investiční skupina Trigema působí na trhu od roku 1994. Za sebou máme na 50 úspěšně realizovaných rezidenčních projektů v Praze a Plzni, více než 750 staveb a více než 245 000 m2 pro váš život.

Naše rezidenční projekty přesahují oblast „pouhého“ bydlení, propojují místa se životy svých obyvatel a zlepšují okolní prostor pro život. Ctíme názor, že bydlení není jen anonymní místo k přespávání, ale místo k žití se vším, co k němu patří. Záleží nám na místech, kde stavíme, a rádi je propojujeme s kulturou a uměním. Mezi lidmi budujeme sounáležitost se sebou samými i místem, kde žijí. Všechny naše zásady definuje nezávislost, která je naším vůdčím principem i naší vnitřní motivací být ze dne na den lepší a budovat konzistentní silnou značku. K nezávislosti chceme ještě intenzivněji pomáhat i našim klientům. Pevně věříme v jejich sílu. Jsou pro nás hrdinové vlastních životů a s naplněním pro ně vytváříme to nejlepší zázemí pro jejich růst – domov.

 

Kontakt

Vojanova, Plzeň 3, 31800
Telefon: 800 340 350
E-mail: prodej@trigema.cz
Web: https://www.byty-skvrnany.cz/

Hlasování je ukončeno.