Login

Bydlení Brâník

Popis projektu

Chytré bydlení @Braník nebo také zkráceně Bydlení Brâník je nový rezidenční areál, který je citlivě zasazen do lokality pražského Braníka. Jednotlivé bytové domy areálu mají maximálně 5 nadzemních podlaží. Každý z bytů je vybavený balkonem nebo terasou. Ty doplňují rodinné domy, které jsou určeny té nejnáročnější klientele.

Díky promyšlenému konceptu Trigema Chytré bydlení nabízí projekt celou řadu výhod – například okenní trojskla, komplexně navržené bytové dispozice nebo i podlahové vytápění bytů. Parkování je zajištěno v podzemních garážích nebo i přímo na povrchu. Ještě vyšší kvalitu bydlení poskytnou rodinné domy s nadstandardně velkými zahradami, které jsou orientovány jižním směrem.

Braník je jednou ze svébytných pražských čtvrtí, která má svůj genius loci. Charakteristická je pro ni mimo jiné i sousedská pospolitost a bohaté možnosti trávení volného času.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů137
Počet rodinných domů15
Ceny bytů4,3 - 21,3 mil Kč s DPH
Ceny domů21,4 - 32,7 mil Kč s DPH
Velikosti bytů1+KK - 4+KK
Velikosti domů5+KK - 6+KK
K nastěhování4Q 2021

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro4 km
Bus0.1 km
Tramvaj0.8 km
Vlak2 km
Nemocnice / poliklinika3.5 km
Obchody0.3 km
Škola0.3 km
Park0.4 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Trigema je investiční skupina s primárním zaměřením na developerskou a stavební činnost. 

Jsme ryze česká společnost neustále objevující neokoukaná pole působnosti. Budujeme nové obchodní příležitosti a podporujeme inovativní projekty, čímž rozšiřujeme profil společnosti a pokračujeme v našem úspěchu. Rozšiřujeme své zaměření za hranice developmentu a stavebnictví do dalších oblastí: nemovitostní fond, venture kapitál a volný čas. 

Developerská rezidenční výstavba je naše doména. Chceme však hledat i nové cesty a možnosti developmentu, třeba i dosud nevyzkoušené. Od skromných stavebních začátků jsme se propracovali mezi přední společnosti trhu. Neuzavíráme se jakýmkoliv dalším výzvám, růstu a navyšování odbornosti. Společnou developersko-stavební aktivitou postupně vzniká portfolio nemovitostí napříč segmenty. Následně tyto budovy pronajímáme partnerům, kteří dokáží maximálně vytěžit jejich potenciál. Dále investujeme tam, kde vidíme příležitost i přidanou hodnotu pro nás samotné i pro společnost. Kromě toho vyhledáváme investice do nově vznikajících projektů spjatých se stavebnictvím, realitami nebo s dalšími oblastmi naší působnosti. Postupem času se tak z našich developerských záměrů stávají samostatné provozy v oblastech zábavy a volného času, jež uspokojují lidskou potřebu prožít život také mimo domovy a pracoviště. 

V každém odvětví usilujeme o kvalitní a nadčasový produkt a služby s jasnou koncepcí, které reflektují naše hodnoty a opírají se o naše mnohaleté zkušenosti. 

Tvoříme lepší prostor pro život. 

Kontakt

Branické náměstí, Praha 4, 147 00
Telefon: +420 227 019 393
E-mail: prodej@trigema.cz
Web: https://www.bydleni-branik.cz

Hlasování je ukončeno.