Login

Březový háj

Popis projektu

V obci Předboj obklopené přírodou a vzdálené jen necelých 10 km od severní hranice Prahy vyrůstá nový rezidenční projekt Březový háj, který nabízí 19 exkluzivních nízkoenergetických vil a luxusní bungalov. Výstavba šestnácti domů první etapy byla zahájena v loňském roce a bude završena na jaře 2022, celý projekt včetně druhé etapy bude pak dokončen v zimě 2023.

Vily jsou navrženy jako moderní forma příměstského bydlení, s použitím přírodních materiálů, které dotvářejí celou atmosféru. Jsou to kámen, kov, dřevo a pálené hliněné cihly, které jsou použity zejména na centrálně umístěných objektech.

Interiéry a vnitřní dispozice jednotlivých domů jsou realizovány s důrazem na co největší využitelnost a komfort jeho majitelů s tím, že na jižní stranu v rámci přízemí jsou směřovány hlavní obytné místnosti.

V rámci celého komplexu je počítáno s velkým podílem zelených ploch, jak soukromých, v rámci pozemků jednotlivých vil, tak i zeleň veřejná s březovo-borovicovým prostranstvím. Zelené plochy některých střech tento koncept ještě potvrzují. Každá vila je vybavena dvěma parkovacími stáními krytými, dvěma nekrytými za uzavíratelnou vjezdovou bránou.

Informace o projektu

Parametry

Počet rodinných domů20
Velikosti domů6+kk - 7+kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro13.9 km
Bus0.3 km
Tramvaj12.1 km
Vlak2.5 km
Nemocnice / poliklinika0.25 km
Obchody0.25 km
Škola5 km
Park7 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Developerský projekt Březový háj vzniká pod taktovkou developerské společnosti ZOONA, s.r.o., která působí na trhu od roku 1997. Na architektonický návrh společnosti JK ARCHITEKTI s.r.o. navázal svým designem ateliér Morix manželů Pizingerových.

Do soutěže Realitní Projekt Roku přihlásila tento projekt pražská realitní kancelář Luxent - Exclusive Properties, která je jeho výhradním prodejcem. Luxent poskytuje investorům a developerům širokou škálu služeb včetně tvůrčí spolupráce a prodejní know-how už v přípravné fázi projektu. Realitní kancelář Luxent dokáže rozpoznat a pomoci realizovat nejvyšší možný potenciál místa a nemovitosti vzhledem k lokalitě, kvalitě domu a představám a možnostem na trhu realit. Dlouhodobě se proto zaměřuje na rezidenční developerské projekty nejen v Praze a okolí, ale na všech zajímavých místech primárně v České republice.

Kontakt

Horňátecká, Předboj, 25072
Telefon: +420 731 300 400
E-mail: info@luxent.cz
Web: https://www.luxent.cz/vilovy-projekt-brezovy-haj/42/

Hlasování je ukončeno.