Login

BERLITA

Popis projektu

Residenční projekt BERLITA vzniká na klidné berounské adrese přímo u hradeb, které obklopují historické jádro města, v bezprostřední blízkosti soutoku řek Berounky a Litavky. Bytový dům utvoří dva propojené objekty o čtyřech kompaktních podlažích, na které naváže ustoupené páté. Celkem zde vznikne prostor pro 61 jednotek o dispozicích 1+kk až 4+kk. Součástí nabídky jsou i střešní penthousy, dokončené ve vyšším standardu.

Byty jsou navrženy s velkým důrazem na promyšlené dispozice, nadto jsou vybaveny kvalitními materiály. Zaujmou rovněž svou vzdušností, podtrženou barevným i materiálovým řešením. Obytné místnosti jsou osazeny velkoformátovými okny pro krásné výhledy do okolí. Interiér každého bytu rozšíří lodžie či balkon, na penthousy v nejvyšším podlaží naváží prostorné terasy. Vše je promyšleno do detailu tak, aby v Berouně vzniklo bydlení pro náročné.

Přízemí a podzemní podlaží bytového domu BERLITA budou vyhrazena pro krytá parkovací stání, dostatek parkovacích míst vznikne i na parteru před domem. K dispozici bude nabíjecí stanice pro elektromobily. Navíc plánujeme revitalizaci přilehlého okolí, takže BERLITU obklopí zeleň a příjemná zákoutí pro chvilky relaxace. Celý projekt bude oplocen a zpřístupněn pouze obyvatelům domu.

Zahájení stavby proběhlo tento rok. Byty budou připraveny k nastěhování od druhé poloviny roku 2022.

 

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů61
Ceny bytů2 955 000 - 9 895 000
Velikosti bytů40 - 120 m2

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro20.8 km
Bus0.5 km
Tramvaj23 km
Vlak0.85 km
Nemocnice / poliklinika2 km
Obchody0.3 km
Škola0.8 km
Park0.01 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

 

VENUS INVESTMENT GROUP je dynamicky se rozvíjející investiční skupina, která vznikla spojením dvou partnerů. Specializujeme se na dlouhodobé investice v oblasti residenčního developmentu, výroby a poradenských projektů. Ve všech odvětví naší činnosti klademe důraz na profesionalitu, klientský přístup a trvalou udržitelnost.

Kontakt

NA PARKÁNĚ, BEROUN, 26601
Telefon: 777256263
E-mail: zahradnikova@venusgroup.cz
Web: https://www.berlita.cz