Login

Barrio de Centro

Popis projektu

Centrum Prahy bylo vždy významným kulturním místem a svůj domov zde nalezl nejeden významný člověk či umělec. I vy dnes můžete být součástí centra Prahy. Abyste si připadali královsky a výjimečně, zrekonstruovali jsme pro Vás dům v centru Nového města v ulici Soukenická 1665/36 na Praze 1 jako pro samotnou výsost. V projektu Barrio de Centro jsme zachovali původní styl exteriéru i interiéru.

V této ulici se narodil například významný český barokní rytec a kreslíř Václav Hollar. Nejen Václav Hollar ulici zapsal do dějepisných učebnic, v Soukenické ulici totiž byla zřízená za vlády Marie Terezie úplně první pražská porodnice. Prvenství tak není ulici cizí a Vy můžete být první, kdo bude královsky zrekonstruovaný byt v Barrio de Centro obývat a psát tak další příběh.

Budova stojí v samotném historickém centru hlavního města a její interiér ve Vás zaručeně vyvolá obdiv. Všechny jednotky jsou vybavené v nadčasovém standardu Laufen. Dům je menší, čímž zajišťuje i dostatečné soukromí a pocit jedinečnosti. Pokud Vás láká výjimečné bydlení v blízkosti úchvatných historických staveb, prostředí parků, kaváren a umělců z celého světa, Barrio de Centro Vás zaručeně okouzlí. V přízemí budovy bude místo pro prodejnu a kavárnu.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů21
Ceny bytů4 602 000 - 12 425 000
Velikosti bytů26 - 65 m2

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro0.15 km
Bus0.1 km
Tramvaj0.1 km
Vlak1 km
Nemocnice / poliklinika0.4 km
Obchody0.01 km
Škola0.5 km
Park0.2 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Jsme ACORD Invest. Developerská společnost fungující od roku 2006.

Naší specializací jsou luxusní historické rezidence na lukrativních místech Prahy, které spojuje dobrá adresa, výborná dostupnost, atraktivní okolí a plná nabídka služeb. Soustředíme se na architektonicky hodnotné bytové domy se zajímavou historií, které kompletně zrekonstruujeme a vracíme jim zašlou slávu a lesk. Současně nabízíme modernímu člověku komfort 21. století, měníme chátrající staleté dědictví na moderní luxusní bydlení. Při rekonstrukci používáme nejmodernější technologie, které se stávají součástí stavitelského umění minulých generací. Vzniklé bytové a nebytové jednotky prodáváme novým majitelům. Exkluzivní místa v blízkosti známých a slavných pražských pamětihodností, navštěvovaných parků nebo pěšího centra dělají z našich projektů vyhledávanou a vysoce ceněnou investiční příležitost nebo milované místo k rodinnému bydlení. Spokojenost našich klientů je naší prioritou.

Děláme krásné byty s duší.

Kontakt

Soukenická 1665/36, Praha, 11000
Telefon: 737333331
E-mail: prodej@acordinvest.cz
Web: https://www.barriodecentro.cz

Hlasování je ukončeno.