Login

BARRANDEZ-VOUS

Popis projektu

Barrandov je historicky spojován s přírodou a českým filmem. A právě filmové příběhy byly inspirací k vytvoření nového rezidenčního komplexu.

Projekt BARRANDEZ-VOUS se 169 bytovými jednotkami vzniká v unikátní lokalitě, v blízkosti přírodní rezervace Prokopské údolí a zároveň s rychlým spojením do centra Prahy a kompletní občanskou vybaveností.

Zeleň s parkem se stala ústředním motivem projektu. Architektonické zpracování a organická propojenost dvou rezidenčních domů je proto založena na výrazném spojení s přírodou. Rozlehlý park ve vnitrobloku by měl být útočištěm budoucích rezidentů, kterým poskytne prostor pro relaxaci či přátelská setkávání. Součástí plánu je víceúrovňové řešení pozemku, piknikové místo a relaxační zóny, venkovní prostranství doplní i amfiteátr s dřevěnými schodišťovými stupni. 

Byty nabídnou svým majitelům nadstandardní komfort bydlení, neboť téměř každá bytová jednotka má k dispozici svůj venkovní prostor pro relaxaci - předzahrádku, lodžii či velkorysé terasy s panoramatickými výhledy na město. Samozřejmostí je také možnost parkovacího stání v podzemních garážích. Unikátnost stavby doplňují také atraktivní architektonické prvky, jako např. snížené okenní parapety pro možnost posezení u velkoformátových hliníkových oken, výhledy do okolí a propojení s okolní přírodou. Také volbě materiálů pro výběr standardů byla věnována velká pozornost, od dřevěných třívrstvých podlah až po nadčasové produkty vysoké kvality a designové řešení koupelen.

Dokončení výstavby projektu je plánováno během několika měsíců a budoucí majitelé bytů se budou moci nastěhovat již na konci roku 2022.

Autory projektu BARRANDEZ-VOUS jsou jedni z nejlepších profesionálů v oboru architektury, kteří získali již mnohá ocenění a jejichž projekty jsou známé pro svoji originalitu a kvalitu. Projekt zpracoval tým ateliéru UNDER-CONSTRUCTION ARCHITECTS pod vedením Eriky a Vladimíra Vašutových, interiéry společných prostor rezidenčních domů navrhl ateliér MACHAR&TEICHMAN ARCHITECTS a krajinnou architekturu ATELIER FLERA pod vedením Ferdinanda Lefflera.

Vítejte v BARRANDEZ-VOUS, v rezidenčním projektu, který snoubí moderní architekturu, exkluzivní bydlení a přírodu v unikátní lokalitě. 

www.barrandez-vous.cz

 

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů169
Ceny bytů4 990 000 - 14 505 000
Velikosti bytů1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk
K nastěhování2022

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro5 km
Bus0.1 km
Tramvaj0.1 km
Vlak1.8 km
Nemocnice / poliklinika6.5 km
Obchody0.2 km
Škola0.2 km
Park0.01 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Developerem projektu Barrandez-vous je skupina Top Estates Group, která působí především v Praze, Brně a Bratislavě a zaměřuje se na prémiový rezidenční development a polyfunkční objekty. Součástí společnosti je jak developerská, tak stavební firma, která využívá nejmodernější technologie. Skupina patří mezi lídry českých developerů, kteří nové rezidenční projekty realizují v prostředí BIM. Díky nové technologii je možné v projektech rychleji reagovat na změny, zvýšit kvalitu a efektivitu a do budoucna usnadnit i správu nemovitostí. 

Společnost Top Estates Group v každém projektu hledá rovnováhu mezi člověkem, technologií a přírodou. V krásných lokalitách s respektem k přírodě, s vášní pro moderní architekturu oživuje "brownfieldy" a svým klientům poskytuje nejen vysoký standard a kvalitu bydlení, ale především profesionální přístup.

Realizované projekty získaly v minulosti již mnoho ocenění odborné veřejnosti, nejen díky unikátní architektuře, ale také spolupráci s nejlepšími profesionály v oboru a kvalitě provedení staveb. Partneři společnosti v rámci Top Estates Holding úspěšně realizovali projekty Barrandovská́ zahrada, Truhlárna, Milhouse, Sakura a Bleriot, nyní se Top Estates Group věnuje přípravě projektů, které by měly nabídnout přes tisíc nových bytů a tisíce kancelářských a retailových ploch. Aktuálně probíhá výstavba pražského projektu Barrandez-vous, příprava projektů Nová Myslivna a polyfuknční objekt WOKO v Brněna Slovensku rezidenční komplex Portum Towers. 

Mezi dosud nejúspěšnější projekty patří Sakura. Byla první rezidencí v Česku, pracující s principem visutých zahrad a pro rok 2020 byla nominována mezi čtyři finalisty unikátních staveb světa kategorie Future Projects – Residential, v rámci největší světové architektonické soutěže WAN Awards. Projekt Truhlárna se stal vítězem v kategorii Rezidenční projekty menšího rozsahu soutěže Best of Realty 2018 a prvenství v roce 2019 obhájil také projekt Barrandovská́ zahrada.

Více informací o projektech naleznete na stránkách společnosti  www.topestates.cz

 

Kontakt

Kurandové, Praha Barrandov, 152 05
Telefon: 777 069 243
E-mail: office@topestates.cz
Web: https://www.barrandez-vous.cz

Hlasování je ukončeno.