Login

Apartmány Albeřice

Popis projektu

Hledáte celoroční útočiště v srdci Krkonoš, stranou davů, leč sjezdovky v dojezdu minut a cyklo-stezky pod nosem? Chcete dopřát dětem svobodu hry v přírodě? Máte rádi horský luxus? Pak vás zaujme nový developerský projekt designových apartmánů v malebném údolí Horního Maršova – s celoročně udržovanou komunikací až k domu – v Dolních Albeřicích. Nové Apartmány Albeřice jsou vzdálené patnáct minut autem od Pece pod Sněžkou i Jánských Lázní. Na Sněžku vedou značené běžkařské i cyklistické tratě přímo ode dveří domu.

V krásné, klidné lokalitě s bohatou historií už od dob Keltů, na pozdější oblíbené pašerácké stezce vyroste butikový developerský projekt o 11 apartmánech s dispozicemi 1+kk – velkorysé 3+kk (46 m² – 166 m² vč. teras). K apartmánům bude náležet kryté parkovací stání, lyžárna a zabezpečená kolárna. Apartmány Albeřice svou koncepcí uspokojí nejnáročnější požadavky na druhé bydlení i investici uprostřed krkonošské přírody. Každý apartmán má svou terasu a ty v přízemí také zahrádku. Projekt je obklopen lukami a lesy, jižní a západní terasy nabízejí příjemné chvíle odpočinku u vína po sportovním výkonu. Vybrané apartmány mají krb a integrovanou domácí saunu. Náročné budoucí majitele potěší také vysoké standardy interiérového vybavení pokojů i koupelen v čistě přírodních materiálech včetně kamene, s hojným využitím obkladů z masivního dřeva ve standardu i nadstandardu.

 

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů11
Velikosti bytů1+kk - 3+kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Návrh projektu Apartmány Albeřice pochází z dílny studia Morix manželů Pizingerových ve spolupráci s developerem a jeho projekční kanceláří Kompozitura. 

Do soutěže Realitní Projekt Roku přihlásila tento projekt pražská realitní kancelář Luxent - Exclusive Properties, která je jeho výhradním prodejcem. Luxent poskytuje investorům a developerům širokou škálu služeb včetně tvůrčí spolupráce a prodejní know-how už v přípravné fázi projektu. Realitní kancelář Luxent dokáže rozpoznat a pomoci realizovat nejvyšší možný potenciál místa a nemovitosti vzhledem k lokalitě, kvalitě domu a představám a možnostem na trhu realit. Dlouhodobě se proto zaměřuje na rezidenční developerské projekty nejen v Praze a okolí, ale na všech zajímavých místech primárně v České republice.

Kontakt

Dolní Albeřice 41, Horní Maršov, 542 26
Telefon: +420 731 300 400
E-mail: info@luxent.cz
Web: https://www.luxent.cz/developerske-projekty/