Login

Apartmány a rekreační domky Svratouch

Popis projektu

Projekt apartmánů a rekreačních domků ve Svratouchu je jedinečnou možností vlastního rekreačního bydlení v zeleném srdci Česka, přímo v CHKO Žďárské vrchy. Celý projekt byl mimo jiné konzultován a koordinován s Agenturou ochrany přírody a krajiny ČR, tak, aby byly splněny veškeré požadavky a nebyl narušen ráz krajiny chráněné krajinné oblasti.

Projekt zahrnuje celkem 18 nových apartmánů vzniklých v kompletně zrekonstruované budově bývalého penzionu. Hlavní budova je třípodlažní, vybrané jednotky v 2.NP jsou projektovány jako prostorné mezonety nebo vzdušné apartmány s galeriemi. Součástí vybraných apartmánů ve 3.NP jsou také balkony a ke všem jednotkám náleží spoluvlastnictví přilehlého pozemku a parkovací stání. Dispozice jednotek jsou 1+kk a 2+kk s rozlohou od 22 m2 po 80 m2.

Současně s rekonstrukcí hlavní budovy vyrostlo v areálu šest novostaveb dvoupodlažních rodinných rekreačních domků. Domky jsou třípokojové s celkovou užitnou plochou 72 m2 a vlastním parkovacím stáním. S koupí rekreačního domku je taktéž spojen převod vlastnického práva na okolní pozemek domku.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů18
Počet rodinných domů6
Ceny bytů2.420.000 CZK až 6.050.000 CZK vč. DPH
Ceny domů6.897.000 CZK vč. DPH
Velikosti bytů22,4 m2 až 80,7 m2
Velikosti domů72,2 m2

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro170 km
Bus1 km
Tramvaj50 km
Vlak8 km
Nemocnice / poliklinika15 km
Obchody1 km
Škola1 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Skupina PROPERITY je přední brněnskou developerskou společností, která se specializuje na výstavbu moderního a kvalitního bydlení a komerčních prostor. Za 25 let od své první realizace si s celkem více než čtyřmi desítkami úspěšných developerských projektů drží stabilní pozici na trhu s nemovitostmi. Cílem společnosti je nejen vytvářet atraktivní nemovitosti, ale také pozitivně ovlivňovat rozvoj města Brna a jeho okolí. Portfolio společnosti zahrnuje úspěšné projekty, jako je komplex Eden v Králově Poli, projekt Hippokrates v Masarykově čtvrti, rezidence Meandr či bytové domy v různých městských částech, ale svou developerskou aktivitou rovněž rozšířila Brno o nové ulice nebo satelitní městečka. Součástí širokého záběru aktivit je mimo jiné také energetika z obnovitelných zdrojů, jako jsou tepelná čerpadla nebo FVE Jedním z nejvýznačnějších úspěchů společnosti je pak výstavba budovy AZ Tower. Tento oceněný projekt stále drží titul nejvyšší budovy v České republice.

Kontakt

Svratouch 317, Svratouch, 539 42
Telefon: 724128444
E-mail: pospisil@properity.cz
Web: https://www.properity.cz/projekty/svratouch