Login

Allrisk MERIDIEM

Popis projektu

Projekt Allrisk MERIDIEM je jedinečný komplex objektů pro podnikání i rodinné bydlení z dílny architektonické kanceláře Sollaron architects s.r.o., který vzniká mezi ulicemi Svatopetrská a Komárovská v Brně. Součástí výstavby je i přidružená dopravní a technická infrastruktura. Srdcem nové čtvrti Trnitá bude moderní bulvár, který propojí novou čtvrť přes vlakový a autobusový terminál s historickým centrem města. 

Polyfunkční komplex Allrisk MERIDIEM sestává ze tří výškových budov A1, A2, A3 a jedné nízkopodlažní budovy B. Svou kapacitou nabídne 121 bytových jednotek, 49 ateliérů, 46 kancelářských jednotek, 14 komerčních prostorů ve formě shell & core, 206 parkovacích stání v podzemním podlaží se 186 přidruženými sklepními kójemi, 18 stání na terénu a 19 parkovacích stání na střešním prostoru budovy B, jejíž součástí je také kancelářský prostor a velkoprostorová komerční plocha. Většina jednotek má z hlavních místností vstup na terasy nebo předzahrádky. Ze všech budov komplexu je přístup na centrální náměstí v jehož vnitřním parku bude k dispozici vybavené dětské hřiště. 

Výstavba byla zahájena v listopadu 2022 a dokončení se plánuje na druhou polovinu roku 2025.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů121
Velikosti bytů1kk až 4kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Bus0.1 km
Tramvaj0.1 km
Vlak0.5 km
Nemocnice / poliklinika2 km
Obchody1 km
Škola0.5 km
Park0.5 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

DIVERSE Develop s.r.o. je součástí silné skupiny DIVERSE. Podstatou činnosti skupiny jsou vlastní developerské projekty, pozemní stavitelství a vyhledávání investic. Zkušenosti společnosti sahají až do roku 1992, kdy byla založena první z kmenových firem, které jsou hlavními stavebními kameny celé struktury skupiny DIVERSE, jejíž společníci jsou uznávanými specialisty ve svých oborech. I to je záruka kvality a profesionality všech realizovaných projektů, mezi které patří BYTOVÝ DŮM U JANA NEPOMUCKÉHO v Žěbětíně, BYTOVÝ DŮM ARISTOTELES v Přízřenicích, BYTOVÝ DŮM ŠÁMALOVA 80 v Židenicích, BYTOVÝ DŮM HYBEŠOVA na starém Brně, BYTY POD STŘELNICÍ v Boskovicích a VILY ŠVÉDSKÉ KŘÍŽE v Moravanech.

 

Kontakt

Komárovská, Brno, 61700
Telefon: +420601103103
E-mail: ockayova@diverse.cz
Web: https://www.allriskmeridiem.cz