Login

Aldrov Apartments & Resort - I. etapa

Popis projektu

Projekt Aldrov je luxusní horský komplex určený pro vlastní rekreaci a zároveň pro stabilní investici, a to díky komerčnímu pronájmu v době, kdy jej majitelé sami nevyužívají. V osmi horských chatách bude umístěno celkem 139 moderních apartmánů v dispozicích 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk o velikosti od 37 do 270 m². Apartmány budou nabízeny jako plně vybavené včetně kuchyně, nábytku a veškerého vnitřního zařízení. Ke každému apartmánu náleží jedno podzemní parkovací stání a sklepní kóje pro uložení sezónního vybavení. Další dvě samostatné budovy pak budou vyhrazeny službám prvotřídního horského hotelu – recepci, službám concierge, wellness & spa, snídaňové lounge, restauraci s vinným barem nebo vlastní pekárně.

Aktuálně prezentujeme první etapu projektu, která zahrnuje 64 apartmánů, podzemní garáž pro celý resort, veškeré komunikace, zahradní úpravy včetně jezera a především společenskou budovu s recepcí, restaurací, bazénem a wellness & spa, která bude kompletně hotová v druhé polovině roku 2022. 

Druhá etapa zahrnující zbylých 75 apartmánů a druhou restauraci je již v prodeji i ve výstavbě. Dokončena bude v prvním kvartále roku 2023. 

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů139
Ceny bytů4,5-21mil.
Velikosti bytů37-270m2

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro152 km
Bus0.1 km
Tramvaj152 km
Vlak18.5 km
Nemocnice / poliklinika24 km
Obchody0.5 km
Škola0.5 km
Park0.1 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Crescon a.s

Ryze česká společnost s více jak desetiletou tradicí, která se zabývá realizací rezidenčních, komerčních a nově i rekreačních horských projektů. Základem společnosti jsou o stupeň vyšší standardy staveb i interiérů, promyšlené, praktické dispozice, zkušení architekti a profesionální tým. To je Crescon. 

 

Eurospektrum Group a.s.

je česká akciová společnost založená v roce 1993, je vedoucí společnost skupiny firem Eurospektrum,které se specializují na rozvoj zájmových území a ve svých organizacích zaměstnávají týmy zkušených odborníků schopných poskytovat široké služby v oblastech poradenství, projekční, inženýrské, investorské a realitní činnosti. Skupina vlastní rozsáhlé pozemky v zajímavých lokalitách, do kterých investuje a připravuje je ke komerčnímu využití pro velké a střední investory. Zajišťuje též zpracování projektových dokumentací a potřebných činností pro vydání územních rozhodnutí i stavebních povolení.

Kontakt

Vítkovice 376, Vítkovice v Krkonoších, 51238
Telefon: 724724431
E-mail: michal.trnovsky@crescon.cz
Web: https://www.crescon.cz/cs/projekty/aldrov

Hlasování je ukončeno.